Yaşam Alanları444 1 402

açık havuz

Yaz geldiğinde, güneşten zevk almak istediğinizde, çocuklarınız ile eğlenmenin en güzel yoludur belki de havuz keyfi. Bu keyfi evinizin sınırları içinde yasamak, üstelik hijyen konusunda hiç bir tereddüt yaşamadan yaşamak ise doyumsuz bir zevktir. Siz güneşin tadını çıkarırken çocuklarınız havuzda unutulmaz anıların sahibi olacak.

kapalı yüzme havuzu

Yazın keyfini 12 mevsim yaşamak, su ile rahatlayıp form tutmak birinci tercihi olanları kapalı yüzme havuzu bekliyor. Havuz sonrası dinlenebileceğiniz alanlara sahip, özel soyunma odaları ile birinci sınıf spor merkezlerinden farksız bir tesis sizlerin hizmetine sunulmuş olacak.

tenis kortu

Yaşamınıza girdikten sonra vazgeçemeyeceğiniz ve kolay sahip olunmasını isteyeceğiniz en renkli spor dallarından tenis de Semerkand Line ayrıcalığı ile size ve yaşamınıza yakınlaşıyor. Artık spor yapmak hayatınızda ulaşım sıkıntısını düşündüğünüz bir yük değil, hemen yanı başınızdaki bir eğleneceye donüşüyor.

Enerjinizi mutluluğa dönüştürmek için hareket edeceğiniz alanlara ihtiyacınız var. Tüm açık spor alanlarına sahip Semerkand Line'da yer alan basketbol sahaları, siz ve aileniz için en renkli müsabakalara ev sahipliği yapacak.

fitness center

Her zaman zinde kalmak için formda olmanız gerekir. Formunuzu en iyi tutmanızın yolu ise sporu yaşamınıza katmaktır. Tüm beklenti ve ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanan Semerkand Line'da form tutmak çok kolay. Son teknoloji fitness ekipmanları ile donatılan fitness merkezimizde güvenle spor yapabileceksiniz.

spa merkezi

Şımarmak için yapılan minik kaçamaklar, kendinize döndüğünüz ve kendiniz ile buluştuğunuz o eşsiz anlar... Yaşamdan keyif almak... Var olmaktan duyulan sonsuz hazzı yaşamak. Spa merkezindeki güzellik sırları yaşamınıza taşınıyor. Hem bedeniniz hem de ruhunuz spa hizmetleri ile arınıyor.

sauna & hamam

Semerkand Line sizi şımartan, kendiniz ile buluşturan, ruhunuzu doyuran bir felsefe sunuyor. Sauna ve hamam merkezleri ile anınıza keyif katacağınız eşsiz proje, sizi suyun şımartan huzurundan koparmadan yenilenmenize yardımcı oluyor.

mini golf sahası

İş stresini, günün yorucu temposunu geri de bırakarak, bedeninizi olduğu kadar aklınızı da zinde tutan golf, mini sahalari ile hizmetinize sunuluyor. Spora olan ihtiyacınız kadar miniklerin de spor ile tanışmalarını, onların hayatına sporu sokmanın keyifli yollarını sunan Semerkand Line, sizlere yeni yaşam alışkanlıkları kazandırıyor.

yürüyüş & koşu parkuru

Doğadan kopmadan spor yapanlardan mısınız? Yaşamınıza hareket katmak Semerkand Line'da çok kolay. Yeşil peyzaji ile taçlanan özel yürüyüş ve koşu alanlarında sabah yürüyüşleri ile güne sağlıklı bir başlangıç yapabilirsiniz.

çocuk oyun parkı

Onlar için düşlediğiniz yaşama taşınacaksınız. Hep güvende olmalarını istediniz, özgürce koşup oynayacağı bir çevreyi onlara vermeye çalıştınız. Sizin için önemli olanın onların geleceği olduğunu biliyoruz. Çocuklarınızın çocukluklarını büyük şehrin sıkışan hayatına hapsetmemek için yaşayacakları özgür alanlar yarattık. Peyzaj düzenlemeleri, yürüyüş alanları, dinlenme bölümlerinin yanı sıra onların güvenle oynarayarak hayatı kesfedecekleri çocuk parkları ve oyun alanları ile çocuklarımıza yer açtık!

mağaza

Alışveriş keyfini yaşam alanınıza taşıyan Semerkand Line dünya markalarının vitrinlerine ev sahipliği yapıyor. Siz ve ailenizin keyifle vakit geçirebileceği alışveriş merkezinde birbirinden ünlü markalar, yılın trendlerini sizlere sunuyor. Kimisi için günün içinde sadece bir ihtiyacı çözmek için yapılan alışverişler Semerkand Line A.V.M. ile keyife dönüşüyor.

süpermarket

Haftalık, belki de aylık alışveriş listelerinden kurtulup, ihtiyacınız olanı anında alabileceğiniz, aradığınız tüm seçenekeri bulabildiğiniz bir süper market Semerkand Line ile evinizin hizmetinde.

restaurant & cafe

İçinizi ısıtan güzel bir kahve ya da sabahlarınıza anlam katan sıcak bir çay ile güne başlamak… Günü damağınızda tadı kalan güzel bir akşam yemeği ile sonlandımak… Ailenizle ya da misafirlerinizle tatlı anları paylaşabileceğiniz seçkin restaurant ve cafeler Semerkand Line ayrıcalığı ile sizleri bekliyor.

teknoloji market

Hayatımıza yön veren teknolojinin ihtiyaç duyduğumuz ürünlerini bulabileceğiniz, dünyanın en son çıkan teknolojik ürünlerine de ulaşabileceğiniz teknoloji hiper marketi, Semerkand Line A.V.M.'de yerini aldı.